Mentoring

Je příjemný způsob jak dosáhnout cíle a také získat potřebné odborné informace. V roli mentorky se vám pokusím zprostředkovat co nejodbornější a na míru šité poradenství zejména v oblasti rodinných a mezilidských vztahů, rozvodové tématiky, v oblasti péče o děti (zdravé i handicapované, od narození), v tématech mateřství a rodičovství, v oblasti sociální práce.

Jak vypadá mentoringové setkání?

Prvně je třeba si zvolit cíl, ke kterému se chcete dostat. Dle tématu se domluvíme na jednotlivých krocích a procesu, a nabídnu odborný postup.

Jak dlouho mentoringové setkání trvá?

Můžete zvolit 60 minut nebo 90 minut

Kolik to stojí?

Základní cena činí 800 Kč/ 1 h nebo 1200 Kč / 1,5 h.

V případě zakoupení balíčku 3 a více setkání vychází cena za 1 x 1,5 h na 1000 Kč a 1x 1h na 750,- Kč.

Pro maminky na MD je možná sleva na 500,- Kč /1 – 1,5 h.

Prosím nákup výhodného balíčku si dobře promyslete v tématickém i časovém horizontu a mějte na paměti, že v případě, že máte zakoupený balíček a rozhodnete se jej již dále nevyužívat platí následující storno podmínky: a/ můžete jej věnovat někomu jinému, b/ využít jej později v témže roce zakoupení, c/ pokud si budete přát vrátit peníze bude za 1. dopočítána zlevněná cena proběhlých setkání do ceny základní, za 2. ze zbylé částky odečteno 50% jako administrativní poplatek, za 3. zúčtování a dočerpání balíčku je možné jen v roce, ve kterém bylo zahájeno čerpání sezení z daného balíčku. Nezapomeňte se včas omluvit, když nebudete moci přijít na domluvené setkání, pokud byste zapomněli a neučinili tak 24 h před termínem schůzky, bude vám účtována plná sazba za setkání. Děkuji za pochopení).

Jak často a dlouho se chodívá na mentoring?

Zde je to obdobné jako u koučinku, obvykle se vejdeme do 10 setkání, podle vašich potřeb lze samozřejmě uzpůsobit frekvenci i počet našich setkání.

OBJEDNAT