Terapeutická setkání

Pokud si vyberete psychoterapii, můžete se těšit na společnou cestu do hlubin vaší mysli, duše a vašeho srdce. Nemusí to být vždy procházka růžovou zahradou, ale to, co si odnesete, stojí za to. Podaří se vám porozumět sobě samému a dílčím souvislostem ve vašem životě nebo odstranit dávné bloky; vyfiltrovat potřebné a nepotřebné; zvýšit frustrační toleranci; získat nadhled; vyrovnat se s krizí, depresí či traumatem; zorientovat se v rodičovské roli; naučit se pečovat o sebe; pochopit rodinné či partnerské vazby, aj.

Jak bude setkání vypadat? 

Na začátku spolupráce probereme vaše očekávání, cíle a přání a na základě toho vybereme způsoby a techniky, jak jich dosáhnout. Záleží mi na tom, abyste se aktivně zapojovali do terapeutického procesu a ovlivňovali jej. Postupy a techniky vám průběžně nabízím dle toho, co zrovna probíráme, a hodí se k tématu. Každé setkání vám bude ušito na míru a podle vašich aktuálních potřeb a pocitů. (Vybírat můžeme například z arteterapie, tanečně pohybové terapie, práce s kartami, relaxačních technik, systemických konstelací, sochání, dramaterapie, a mnohé další). Důležité je vědět, že vždy budete mít právo říct „stop“, když se nebudete cítit jít v daný moment dále.

Kromě běžného setkání v konzultově si můžete zvolit i setkání venku v přírodě, kdy společná procházka může být zajímavější o přímé propojení s přírodou, skvěle okysličený mozek a tělo, zrelaxovanou mysl a duši či nové nápady…

Jak dlouho trvá jedno setkání?

Délka jednoho sezení je 50 minut

Kolik to stojí?

Cena jednoho setkání je 800,- Kč

Pro maminky na MD je možná sleva na 500,- Kč 

V případě zakoupení balíčku 5 a více setkání vychází cena jednoho na 750,- Kč

Prosím nákup výhodného balíčku si dobře promyslete v tématickém i časovém horizontu a mějte na paměti, že v případě, že máte zakoupený balíček a rozhodnete se jej již dále nevyužívat platí následující storno podmínky: a/ můžete jej věnovat někomu jinému, b/ využít jej později v témže roce zakoupení, c/ pokud si budete přát vrátit peníze bude za 1. dopočítána zlevněná cena proběhlých setkání do ceny základní, za 2. ze zbylé částky odečteno 50% jako administrativní poplatek, za 3. zúčtování a dočerpání balíčku je možné jen v roce, ve kterém bylo zahájeno čerpání sezení z daného balíčku. Nezapomeňte se včas omluvit, když nebudete moci přijít na domluvené setkání, pokud byste zapomněli a neučinili tak 24 h před termínem schůzky, bude vám účtována plná sazba za setkání. Děkuji za pochopení.

Jak často a dlouho se chodí na psychoterapii?

To je velmi individuální. Někdo přijde v krizové situaci a pak je vhodné podporu zajistit ze začátku co nejčastěji (např.několikrát týdně), někdo přijde s přáním nalézt příčinu své životní nespokojenosti… a začne chodit 1x týdně, poté se čas rozvolňuje na 1x za 14 dní, 1x za měsíc atd. Taktéž je to u délky terapie – záleží na vás, co vše chcete prozkoumat a jak vám to půjde se do sebe vnořit… Někdy to může být tři měsíc, půl roku, rok i déle. Osobně doporučuji neuspěchat vnořování se do hlubin sebe, je to dosti citlivé a zasloužíme si být dobře ošetřeni a mít možnost návazných sezeních.

OBJEDNAT