Koučovací setkání

Koučink je krásná a hravá metoda vhodná pro osobní rozvoj, prořešení některých rodinných
a pracovních témat, podporu sebevědomí, nalezení životní cesty či smyslu,
podporu při rozhodování aj. V roli koučky vás budu provázet celým koučovacím procesem, budu vám pokládat otázky, díky kterým se dostanete ke zvolenému cíli. Konkrétní vymezení cíle je právě velmi důležitá část celého procesu.


Jak koučovací setkání vypadá?

Hned na prvním setkání vymezíme rámec vzájemné spolupráce, projednáme všechny možné podněty, které vás napadají, zvolíte si osobní cíl, kterého chcete dosáhnout, ověříme, zda je cíl reálný a zkonkretizujeme jej, a v neposlední řadě budeme objevovat jednotlivé kroky k jeho dosažení. Budu vám nabízet různé techniky. Určitě mne bude zajímat zpětná vazba ke mně a k sezení.

Můžete si vybrat jestli chcete setkání uskutečnit v konzultovně, online anebo venku. Každé má to své, dnes stále ještě méně obvyklé setkání venku je skvělé, protože se při chůzi na čerstvém vzduchu více okysličuje mozek a přírodní prostředí napomáhá vidět situaci z jiné perspektivy a přímo podněcuje k čerpání klidu a energie.

Jak dlouho setkání trvá?

Jedno sezení zpravidla trvá 60-90 minut. 

Kolik to stojí?

Základní cena je 1500 Kč

Nezapomeňte se včas omluvit, když nebudete moci přijít na domluvené setkání, nejpozději 48 h před termínem schůzky. Jinak vám bude účtována plná sazba za setkání jako storno poplatek. Děkuji za pochopení.

Jak často a dlouho se chodívá na koučink?

Zpravidla koučink trvá do 10ti setkání, interval je na vás – lze každý týden nebo 1x za 14 dní či 1x za 3/4 týdny. Může se stát, že cíle dosáhnete již dříve. Také se může stát, že objevíte hlubší blokády či strašáky, které je třeba ošetřit psychoterapií.

OBJEDNAT